Home | About Us | References | Contact | Turkish
 
 
PremiereVision
Anuga Foodtec
Cosmoprof Kozmetik Fuarı

En uygun fiyat, hızlı ve güvenilir...

 İş hacmi ve yaşam standartlarındaki gelişime bağlı olarak, ulaştırmanın önemi günümüzde ciddi oranda artmıştır. Tria Turizm teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmasının sağladığı avantajları profesyonel bakış açısına sahip uzman kadrosu ile birleştirerek en uygun fiyatı, hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. 
 
Tria dünyanın en gelişmiş rezervasyon sistemleri olan Amadeus ve Troya alt yapılarını kullanmaktadır. Tüm dünya havayolları ile aynı anda bağlantı kurabilme olanağı sağlayan bu programlar aracılığı ile yaklaşık 730 havayoluna kesintisiz  olarak ulaşmak mümkündür. Bu geniş bilgi ağının tek bir ekranda görüntülenmesi ihtiyaçlarınızın çözümüne katkı sağlamaktadır.
 
 
Tecrübemiz sizin için alternatifler yaratır.
 
Dünyanın neresine olursa olsun güvenle uçmak, yoğun iş temponuza yetişebilecek profesyonel bir ekip ile çalışmak, rezervasyonlarınızı en doğru fiyatlarla ve en kısa zamanda yaptırmak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız..
Acentamız yılların deneyimi ile şirketlere özel “satış kadroları" oluşturmuştur. Bu ekipler gideceğiniz noktaya en ucuz, en kısa ve en çabuk nasıl ulaşırsınız
sorusuna alternatifli yanıtlar üreterek beğeninize sunmaktadır.  
 
 
Ayrıca sizin için büyük kolaylık ve
yenilik olan ; Online bilet rezervasyon ve satış imkanı  için online bilet
bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.
www.thyjet.com
 
 

Tourism is the official website of the Tria website www.triaturizm.com companies that are demanded by the Turkish Commercial Code No. 6102, and the content of the web site should be designed in accordance with article and information is entered. Site last updated: 04/13/2012 12:00